Anime my life

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime my life

Acest forum este dedicat animeurilor.

Ultimele subiecte

» www.MuzicaDownload.net
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptySam Aug 01 2009, 21:13 Scris de uploader_site

» REGULAMENT
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyJoi Apr 30 2009, 20:13 Scris de Admin

» Anyoka's here!!
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyJoi Apr 30 2009, 20:01 Scris de Admin

» top peronaje favorite
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyVin Mar 13 2009, 15:55 Scris de Kim

» george si daisuke
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyVin Mar 13 2009, 15:54 Scris de Kim

» arashi vs hiroyuki
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyVin Mar 13 2009, 15:53 Scris de Kim

» schimbari
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyVin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» cuplul favorit
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyVin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» continuare ?
Hey there all you anime / manga lover's :D EmptyVin Mar 13 2009, 15:48 Scris de Kim

Navigare

Anime blog

Anime

Aprilie 2024

LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


4 participan?i

    Hey there all you anime / manga lover's :D

    Itchacy
    Itchacy
    Gold member
    Gold member


    masculin
    Numarul mesajelor : 472
    Varsta : 33
    Localizare : A lost city a.k.a. Bucuresti
    Joburi/Distractii : Anime , Manga , PC stuff , Gaming etc.
    Stare de spirit : Disturbed
    Data de inscriere : 13/05/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Itchacy Mar Mai 13 2008, 22:02

    Well well well ... se pare ca am ajuns si pe acest forum ... asta la rugamintea unei foarte bune amice ... si se pare ca avea dreptate cheers e foarte dragut ^_^

    Anywayz , on topic Razz :

    Eu sunt Itchacy sau , sa zicem numele meu real , Paul Very Happy

    Ma uit la anime-uri cam de vreo 3-4 ani ( affraid ... e ceva timp ) si pot spune ca am muuulte pe care le indragesc : Death Note , Green Green , Bleach , Strawberry Panic , Full Metal Alchemist , Naruto + Naruto Shippuuden , The Melancoly of Haruhi Suzumya , Devil May Cry , Onegay Sensei si inca multe ... manga-uri citesc mai de curand , si asta pentru ca la inceput nu prea ma atrageau asa de tare >_< dar acum le-am prins gustul Twisted Evil si am ceva la activ ^^ nu multe dar interesante ( at least for me Razz ) : Elfen Lied care e inca on-going , Highschool of The Dead , Desire Climax tot on-going , Vampire Knight , Chibi Vampire si am de gand sa ma apuc de Bleach ^^ ... Ca gen de muzica prefer absolut orice suna bine lol! ... desigur , exceptand manelele si populara Mad ... si ascult multe genuri , de exemplu : j-rock (Gothika I love you ) , j-pop , punk , rock , alternative , rap , shuffle , hardstyle ... orice suna bine dupa cum am mai zis ^^ . Personaje preferate din anime / manga ar fii asa : Light Yagamy a.k.a. Kira , Misa si L din Death Note , Shikamaru Nara din Naruto , Lucy a.k.a Nyuu si Kouta din Elfen Lied si cam atat Razz , primul anime vazut a fost Dragonball pe la varsta de 8 ani (ce vremuri ... venit in casa de afara pentru numai 15 min. de DB penru a veda un ep. nou ... I miss the old time's ^^ ) .
    Well ... cam atat despre mine ... any question's? Very Happy


    Ultima editare efectuata de catre Itchacy in Mier Mai 14 2008, 01:28, editata de 1 ori
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    feminin
    Numarul mesajelor : 183
    Varsta : 30
    Localizare : Peste tot si nicaieri. Sunt la fiecare pas de-al vostru pentru a vedea daca faceti spam
    Joburi/Distractii : Engleza , Tot ce tine de PC
    Stare de spirit : In love
    Data de inscriere : 13/01/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Admin Mar Mai 13 2008, 22:41

    paul bine ai venit eu ma numesc simona! iti urez distractie placuta pe forum si sper sa ramai alaturi de noi chiar daca forumul e in constructie. Sper sa te simti bine. multumim pentru aprecierea forumului! Am organizat si un concurs in care poti fi moderator pentru o saptamana. Daca te intereseaza te rugam sa vizitezi categoria Concursuri si sondaje! Sper sa te simti cat mai bine! Pupici dulci! :*:*:*:*

    gen de muzica prefer absolut orice suna bine lol! ... desigur , exceptand manelele si populara Mad ... si ascult multe genuri , de exemplu : j-rock (Gothika I love you ) , j-pop , punk , rock , alternative , rap , shuffle , hardstyle ...

    me too i love rock and punk! :X:X:X:X:X:X:X:X:X

    vad ca esti fan death note i love kira kiss u pupik dulcik pe botik :*:*:* o seara frumoasa. Putem vb mai mult pe chatul forumului?
    Itchacy
    Itchacy
    Gold member
    Gold member


    masculin
    Numarul mesajelor : 472
    Varsta : 33
    Localizare : A lost city a.k.a. Bucuresti
    Joburi/Distractii : Anime , Manga , PC stuff , Gaming etc.
    Stare de spirit : Disturbed
    Data de inscriere : 13/05/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Itchacy Mier Mai 14 2008, 01:24

    Multumesc pentru intampinare Simona Very Happy
    Fii sigura ca voi ramane pe forum chiar daca e inca in constructie Razz
    Deocamdata mi se pare reusit ^^ xD ... e un proiect frumusel care va creste mare si voinic te asigur Razz
    Si daca ai intrebari sau nelamuriri ceva ... don't be shy Very Happy ask me ! ... observ ca si tu esti fana a rock-ului si punk-ului si tot ce am mai enumerat eu acolo ^^ ... nice nice nice cheers ... cat despre vorbit ... da , de ce nu ? I alway's enjoy havin' a good talk xD ... so ... daca si altcineva mai are intrebari , nelamuriri , whatever , ask me without fear lol! ... C'ya around !




    Edit : as avea o sugestie daca tot zici ca e in constructie site-ul ^^ ... la Index => sectiunea Anime : ar fi mai bine o lista cu ele decat numele si o poza ... asta deoarece e cam obositor sa dai atat de scroll in jos Razz sau altfel : la Index scrii cuprinsul : Anime Forum , Anime , Diverse etc si pentru fiecare categorie faci un sub-topic ^^ adica sa dai click pe el si acolo sa fie enumerate topic-urile pentru respectivele discutii si astfel pagina principala nu ar mai fii asa de aglomerata si atat de mare ^^ si ... o chestie mai haioasa ... pana sa imi zici tu de chat habar-naveam ca e si asa ceva lol! asta tot din cauza chestiei cu scroll-down foarte mare T_T ... sper ca a fost buna sugestia mea de ceva ... dar oricum tu decizi ce si cum ca doar e forumul tau Very Happy


    Ultima editare efectuata de catre Itchacy in Mier Mai 14 2008, 01:34, editata de 2 ori
    fumoffu
    fumoffu
    Moderator
    Moderator


    masculin
    Numarul mesajelor : 164
    Varsta : 32
    Localizare : Vaslui
    Joburi/Distractii : CS..
    Stare de spirit : I'm offline...Don't bother me...
    Data de inscriere : 23/02/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  fumoffu Mier Mai 14 2008, 01:30

    Welcome Itchacy,
    Ma bucur ca te-ai inregistrat pe animemylife. hmm.intrebari:
    De ce ai ales sa te inregistrezi pe acest forum??
    De ce ai obiceiul sa postezi noaptea mai mult si ziua mai putin? Sau mi se pare mie? ...ca si pe anime-xg cam la fel este...Very Happy

    In rest spor la postat.. Very Happy
    Itchacy
    Itchacy
    Gold member
    Gold member


    masculin
    Numarul mesajelor : 472
    Varsta : 33
    Localizare : A lost city a.k.a. Bucuresti
    Joburi/Distractii : Anime , Manga , PC stuff , Gaming etc.
    Stare de spirit : Disturbed
    Data de inscriere : 13/05/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Itchacy Mier Mai 14 2008, 03:35

    Thx for the welcome fumoffu ^^

    Well ... m-am inregistrat pe forum datorita amicei mele foarte bune ( pissicuzta ) ea m-a convins ca merita si ca nu e un forum slab ca alte mii care se infiinteaza acum ... chiar e nice cu toate ca e inca in constructie xD

    Si ca sa te lamuresc cu postatul noaptea ... well , ziua sunt mai mult plecat ( scoala , prieteni , plimbari ) iar noaptea sunt mai lunatic de felul meu deci => de aceea postez mai mult noaptea Razz

    Sper ca te-am lamurit cu raspunsurile acestea ... thx again for the welcome Very Happy
    avatar
    Shadow
    Moderator
    Moderator


    masculin
    Numarul mesajelor : 347
    Varsta : 31
    Localizare : A bad sector
    Joburi/Distractii : Volley,PC
    Stare de spirit : Happy
    Data de inscriere : 07/05/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Shadow Mier Mai 14 2008, 08:35

    Mama cate posturi...bine ai venit,cred ca stiti aproape totul despre el nu?Daca nu,o cunoasteti prin PM mai mult.
    Topic inchis!


    Ultima editare efectuata de catre Shadow in Mier Mai 14 2008, 18:06, editata de 1 ori
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    feminin
    Numarul mesajelor : 183
    Varsta : 30
    Localizare : Peste tot si nicaieri. Sunt la fiecare pas de-al vostru pentru a vedea daca faceti spam
    Joburi/Distractii : Engleza , Tot ce tine de PC
    Stare de spirit : In love
    Data de inscriere : 13/01/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Admin Mier Mai 14 2008, 17:28

    Shadow a scris:Mama cate posturi...bine ai venit,cred ca stiti aproape totul despre ea nu?Daca nu,o cunoasteti prin PM mai mult.
    Topic inchis!

    lol e baiat Smile)

    See ya si pupici!
    Edit by Shadow:de unde sa stiu care e fata si care e baiat...modificat oricum.
    avatar
    Shadow
    Moderator
    Moderator


    masculin
    Numarul mesajelor : 347
    Varsta : 31
    Localizare : A bad sector
    Joburi/Distractii : Volley,PC
    Stare de spirit : Happy
    Data de inscriere : 07/05/2008

    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Shadow Mier Mai 14 2008, 18:31

    Nu am stiut,ce e?E greu sa deosebesti fete de baieti pe forum dupa nick-uri in ziua de azi.Oricum ce-ar fi sa lasam topicul inchis?
    Please!

    Continut sponsorizat


    Hey there all you anime / manga lover's :D Empty Re: Hey there all you anime / manga lover's :D

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 19 2024, 21:08