Anime my life

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime my life

Acest forum este dedicat animeurilor.

Ultimele subiecte

» www.MuzicaDownload.net
ROD EmptySam Aug 01 2009, 21:13 Scris de uploader_site

» REGULAMENT
ROD EmptyJoi Apr 30 2009, 20:13 Scris de Admin

» Anyoka's here!!
ROD EmptyJoi Apr 30 2009, 20:01 Scris de Admin

» top peronaje favorite
ROD EmptyVin Mar 13 2009, 15:55 Scris de Kim

» george si daisuke
ROD EmptyVin Mar 13 2009, 15:54 Scris de Kim

» arashi vs hiroyuki
ROD EmptyVin Mar 13 2009, 15:53 Scris de Kim

» schimbari
ROD EmptyVin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» cuplul favorit
ROD EmptyVin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» continuare ?
ROD EmptyVin Mar 13 2009, 15:48 Scris de Kim

Navigare

Anime blog

Anime

Aprilie 2024

LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


3 participan?i

    ROD

    RIO_TAKEUCHI
    RIO_TAKEUCHI
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 10
    Data de inscriere : 14/01/2008

    ROD Empty ROD

    Mesaj  RIO_TAKEUCHI Mar Ian 15 2008, 20:01

    Cum vi se pare animeul?
    Eu cred ca e un anime foarte special deoarece nu cred ca mai sunt alte animeuri in care unele personaje sa fie asa de moarte dupa carti(cred ca acest lucru ar fi primul motiv pentru a te uita la el,cel putin pentru mine a fost).Personajul meu preferat e Michell(nu cred ca asa se scrie,daca am gresit sper ca ma veti corecta voi) deoarece e plina de viata si nu cred ca am vazut-o vreodata foarte suparata.Nenene mi se pare cam stresata si saturata de lume iar acest lucra a adaugat un punct de antipatie la lista mea.In cea ce priveste celelalte personaje sunt ok.
    Just Ed-Anky
    Just Ed-Anky
    Active member
    Active member


    feminin
    Numarul mesajelor : 26
    Varsta : 28
    Localizare : Cartierul Edzilor
    Joburi/Distractii : Edzii
    Stare de spirit : Pozitiva
    Data de inscriere : 02/02/2008

    ROD Empty Re: ROD

    Mesaj  Just Ed-Anky Lun Feb 18 2008, 00:44

    Da,este un anime Special si foarte interesant.Puterile celor 3 ,,surori" sunt originale(nu cred sa mai fi vazut asa ceva la vreun anime) si incredibile chiar.Personajele sunt foarte frumos desenate si Maggie este printre cele mai interesante.Pana la vizionarea sa nu mi-au placut asa de mult cartile.Poti sa o iei chiar ca pe ceva educativ ce promoveaza cartile si nici de cum obsesiile astea gen TV ,Computer frecventate in ziua de azi.Mi-a placut foarte mult sfarsitul,desi m-a cam dus in eroare... MAM?Wow...si inca ceva,imi place prietenia dintre cele 3 si desigur frumoasa prietenie dintre Hisa si Anita sau Yomiko si Nenene...porumbelul este desigur foarte dragut(nu ii mai stiu numele...clar)...Smile In orice caz un anime foarte dragut cu multa actiune si puteri iteresante precum si personaje captivante(prin infatisare,poveste si caracter).
    fumoffu
    fumoffu
    Moderator
    Moderator


    masculin
    Numarul mesajelor : 164
    Varsta : 32
    Localizare : Vaslui
    Joburi/Distractii : CS..
    Stare de spirit : I'm offline...Don't bother me...
    Data de inscriere : 23/02/2008

    ROD Empty Re: ROD

    Mesaj  fumoffu Sam Mar 01 2008, 15:28

    Sincer Read or die este unul dintre preferatele mele...
    Am vazut toate episoadele de vreo trei ori si chiar am o impresie excelenta despre ele...
    Interesanta ideea cu "stapanele hartiei" mai ales ca fiind chiar si un nonbibliofil ca Anita,ma rog.Mia placut pentru ca are multe faze comice mai ales la inceput,si are si o actiune interesanta...
    Cel mai mult mi-a placut Anita pentru ca rar mai vezi un copil care si-a pierdut parintii si reusestesa treaca peste.Mi-a mai placut pentru ca s-a adaptat foarte usor la scoala , reuseste sa-si faca noi prieteni si este foarte, foarte comica.
    Mi-ar fi placut sa aiba mai multe episoade, dar e bine si asa.
    In mare este un anime foarte reusit,cu o grafica buna o poveste foarte interesant si personaje placute.Merita vizionat! What a Face What a Face

    Continut sponsorizat


    ROD Empty Re: ROD

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 19 2024, 11:25