Anime my life

Acest forum este dedicat animeurilor.

Ultimele subiecte

» www.MuzicaDownload.net
Sam Aug 01 2009, 21:13 Scris de uploader_site

» REGULAMENT
Joi Apr 30 2009, 20:13 Scris de Admin

» Anyoka's here!!
Joi Apr 30 2009, 20:01 Scris de Admin

» top peronaje favorite
Vin Mar 13 2009, 15:55 Scris de Kim

» george si daisuke
Vin Mar 13 2009, 15:54 Scris de Kim

» arashi vs hiroyuki
Vin Mar 13 2009, 15:53 Scris de Kim

» schimbari
Vin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» cuplul favorit
Vin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» continuare ?
Vin Mar 13 2009, 15:48 Scris de Kim

Navigare

Anime blog

Anime

Decembrie 2018

LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Topic inchis

Distribuiți
    fumoffu
    Moderator
    Moderator

masculin
    Numarul mesajelor : 164
    Varsta : 27
    Localizare : Vaslui
    Joburi/Distractii : CS..
    Stare de spirit : I'm offline...Don't bother me...
    Data de inscriere : 23/02/2008

Topic inchis

Mesaj  fumoffu la data de Lun Iun 02 2008, 18:09

Oameni buni...Deci trebuie sa recunosc ca eu am scris aceea fraza userului..Misa ..De ce ?Pentru simplul motiv ca mie personal nu mi-a placut ceea ce si-a pus la sig..avand in vedere ca este un forum de anime nu de matrimoniale..DAR ce este important este ca aveam intentia sa o sterg a doua zi cand speram sa isi schimbe sig-ul desi daca nu voia nu si-l schimba..Am facut totul prietenesc,putea sa il ia ca un sfat...NU inceleg ce atata caz pentru acest lucru..Nu inteleg de ce a trebuit deschis un topic nou "IMPORTANT" ca nu am injurat-o, nu am batut-o, nu am dat-o dra***** pe fata asta.Nu am recunoscut pana acum pentru ca nu am mai dat pe forum de atunci..Dar nu stiam ca veti sari asa toti..
    Acum fac si niste comentarii..
    Kashim a scris:A scris un/o nesimtit/a!Fata asta a plans pana nu a mai putut azi!Atat ii spun celui/celei care a facut asta: imi arati si mie unde dra** scrie la reguli ca nu are voie cu asa ceva la sig?
    Dragul meu eu nu am de unde sa stiu aceste lucruri...Acum tu mai facut cum ai vrut dar sa stii ca nu ma ating jignirile tale mai deloc...Nu este intradevar nici o regula pentru asa ceva,dar cum am mai spus aici nu este agentie matrimoniala, ci un forum de anime,deci nu mi s-a parut potrivit sig-ul ei DAR in nici un caz nu i-am zis ca a incalcat nush ce regula..Am zis eu asa ceva acolo???
    Ayumi a scris:va rog sa inchideti topicul ^.^ nu vreau sa am de-a face cu asta,si apoi,asta e ,ce a fost a fost,nu m-a injurat ,nu m-a blestemat si nimic altceva,insa tot ce vreau sa-i spun e ca nu am incalcat nici-o regula
    Asa-i Ayumi, nu ti-am facut nimic,dar vad ca toti sar pe sus deja...Sa stii ca tu esti singura care a reactionat cum trebuie in toata chestia asta..Chiar apreciez lucrul asta..^^

Amintesc ca intentia mea a fost sa scriu ce am scris, sa las o zi sa vada fata si apoi sa sterg, nu o lasam cu profilul asa.AM VRUT DOAR SA II ZIC CEVA AMICAL FETEI...SINGURA mea greseala a fost aceea ca trebuia sa ii zic prim PM...

Acum ca totul e lamurit astept injuraturi,certuri,PM-uri pline de jigniri si toate astea...Admin Kazu sa stii ca daca imi dai ban,ma scoti din functia de moderator sau mai stiu eu ce nu ma intereseaza..Un singur lucru as mai comenta..Observ ca in topicul ala deschis de tine au sarit repede la postat dar la sectiunile de animeuri si la unde este cu adevarat importanta postarea se lasa asteptati..

Edit late:MS katsim.Chiar ma asteptam la asta de la tine..am dat si eu previzualizare la post si deja tu ai inceput cu PM-urile.Aaaa, si eu chiar nu pricep cum plange fata asta toataziua pt un amarat de comentariu care e deja sters, cat de sensibila poate sa fie. Pai daca o injuram ce face????
    Si inca un detaliu..NU raspund la PM-urile cu injuraturi..Sunteti liberi sa trimiteti cate vreti!!!!!!Sa vad care da mai multe..GO ahead!!!
    Itchacy
    Gold member
    Gold member

masculin
    Numarul mesajelor : 472
    Varsta : 28
    Localizare : A lost city a.k.a. Bucuresti
    Joburi/Distractii : Anime , Manga , PC stuff , Gaming etc.
    Stare de spirit : Disturbed
    Data de inscriere : 13/05/2008

Re: Topic inchis

Mesaj  Itchacy la data de Lun Iun 02 2008, 18:39

Ettooo ... eu sincer nu am nimic cu nimeni ... dar treaba asta m-a derutat rau de tot
    O_o
    Si asta pentru ca mie vad ca nu mi-ai zis absolut nimic de sig fumoffu dar vad ca ei da ... si ma cam pune pe ganduri ( acum nu vreau sa ma intelegi gresit ^__^ )
    Dar faza care mi s-a parut si mai aiurea a fost comment-ul in sine O_O ... I mean ... ok , nu suntem agentie de matrimoniale ... dar daca iti pui la sig un personaj anime pe care il iubesti de ce nu ai pune si numele persoanei iubite din viata reala ? Is this such a big crime ? Suspect ... dar oricum din cate stiam eu nu inseamna ca daca iti pui numele celui/celei pe care o iubesti la sig e matrimonial ( stiam ca matrimonial e cand cauti pe cineva si ai fi pus de exemplu : barbat caut fata/femeie pentru placeri personale O_O .... anywayz ... )
    Anywayz ... cel mai bine e sa uitam de tot ...
    Apropo , daca trebuie sa imi schimb si eu sig-ul anunta-ma prin PM sau aici ca sa stiu ...
    Temari
    Silver member
    Silver member

feminin
    Numarul mesajelor : 272
    Varsta : 24
    Stare de spirit : happy ^^
    Data de inscriere : 08/05/2008

Mesaj  Temari la data de Lun Iun 02 2008, 18:49

Well, poate nu ar trebui sa ma bag, dar chiar vreau sa imi dau si eu cu parerea despre asta Rolling Eyes

Ceea ce a scris Misa/Ayumi la sig pe mine NU m-a deranjat si nu l-am luat in seama ^^

Btw Misa ... nu cred ca era nevoie sa te consumi asa ... in plus nimeni nu ti-a spus asta personal, ci a fost doar un mesaj pe un forum. Very Happy

fumoffu a scris: Observ ca in topicul ala deschis de tine au sarit repede la postat dar la sectiunile de animeuri si la unde este cu adevarat importanta postarea se lasa asteptati..

Cu asta cam sunt de acord, chiar daca nici eu nu prea postez la animeuri Embarassed. Dar mai ales , in ultimele zile singurul care a mai postat a fost Itchacy Neutral In rest ... pustiu confused

Sper ca lucrurile sa revina la normal si sa nu se supere nimeni ^__^
    Ayumi
    Active member
    Active member

feminin
    Numarul mesajelor : 29
    Localizare : Osaka
    Joburi/Distractii : GFX,Anime,Manga,Drawing,etc.
    Stare de spirit : Happy,In love
    Data de inscriere : 18/05/2008

Mesaj  Ayumi la data de Lun Iun 02 2008, 19:08

Nu ma-s fi asteptat la asta din partea ta dar uite ca s-a intamplat, iar cat de sensibila pot fi nu vrei sa stii, ,iar de kashim nu ai de ce sa te iei,sincer,nu am facut anunt de matrimoniale si nici nu am dat in cap cuiva ma bucur ca macar ai recunoscut,eu nu fac talmesbalmes din asta insa ar trebui sa stii ca stfel de comentarii la adresa unui user(mai ales din partea unui moderator) sunt penibile si deranjante
    BTW:Nu se scrie katsim,nici katshim ci kashim Wink
    Itchacy
    Gold member
    Gold member

masculin
    Numarul mesajelor : 472
    Varsta : 28
    Localizare : A lost city a.k.a. Bucuresti
    Joburi/Distractii : Anime , Manga , PC stuff , Gaming etc.
    Stare de spirit : Disturbed
    Data de inscriere : 13/05/2008

Mesaj  Itchacy la data de Lun Iun 02 2008, 19:18

Ayumi a scris:... ar trebui sa stii ca stfel de comentarii la adresa unui user(mai ales din partea unui moderator) sunt penibile si deranjante ...

Acum nu vreau sa supar pe nimeni , dar sunt total de acord cu ea ... asta se putea foarte frumos spune intr-un mod mai "placut" prin PM ...
    Dar cum am mai zis ... cel mai bine este sa uitam de tot ce s-a intamplat O_o
    Si in plus ... dupa ce ca nici nu suntem multi useri daca ne mai si certam deja este grav ...
    Well ... cum am mai spus , sa uitam totul ^__^

PEACE TO ALL ^__^
    Kashim
    Admin
    Admin

masculin
    Numarul mesajelor : 210
    Localizare : The Shadow Realm
    Stare de spirit : :(( sau :)) ?
    Data de inscriere : 13/01/2008

Mesaj  Kashim la data de Lun Iun 02 2008, 19:40

Initial am vrut sa nu raspund, dar cand am vazut neimtirea de care a dat dovada fumoffu nu am rezistat.
    Pai, unde naibii vezi tu injuraturi in PM-ul pe care ti l-am trimis?Am o copie ramasa la Mesaje Permise si se poate verifica.PM'ul a fost: "Chiar esti nesimtit/a (nu stiu exact ce esti) !Ayumi a plans dupa ce a vazut comentariul de la profilul ei!Si, arata-mi unde scrie la reguli ca sig'ul ei nu este permis?"
    Si inca ceva, nu e angetie de matrimoniale... OK!Dar stii cine e Kashim?E Sagara Souske din FMP.Daca mesajul era deoarece e inebunita dupa el?Eu daca scriu la sig "I Love Alexis" (din YGX) tu ce faci?Ma banezi pentru ca nu e agentie de matrimoniale?

Si, pentru final, SCRIE-MI NUMELE CORECT!!.Da?Eu nu am scris "fumufu" sau altfel.Daca nu sti sa scri, la clasa I.

Scuze daca topicul este inchis.M-a enervat prea tare la faza cu PM'ul.Pot posta si Screen Shot daca nu ma credeti.

Ayumi
    Active member
    Active member

feminin
    Numarul mesajelor : 29
    Localizare : Osaka
    Joburi/Distractii : GFX,Anime,Manga,Drawing,etc.
    Stare de spirit : Happy,In love
    Data de inscriere : 18/05/2008

Mesaj  Ayumi la data de Lun Iun 02 2008, 19:54

topicul nu este inchis ci doar numele
    Admin
    Admin
    Admin

feminin
    Numarul mesajelor : 183
    Varsta : 25
    Localizare : Peste tot si nicaieri. Sunt la fiecare pas de-al vostru pentru a vedea daca faceti spam
    Joburi/Distractii : Engleza , Tot ce tine de PC
    Stare de spirit : In love
    Data de inscriere : 13/01/2008

Mesaj  Admin la data de Lun Iun 02 2008, 19:56

omg ce dreaq e aici?? deci pe bune razboiul stelelor nu alta =)) topic closed

Moderator
    Moderator

Numarul mesajelor : 32
    Data de inscriere : 17/01/2008

Mesaj  Kazu la data de Mar Iun 03 2008, 08:56

fumoffu ai tot respectul din partea mea ca ai recunoscut.
    Ideea mea nu era sa-l pedepsesc pe cel care a facut asta ci sa-l fac sa recunoasca.
    Oricum eu nu vreau sa mai fiu admin incepand de acum asa ca mi-am scos rangul de admin si o rog pe simona sa imi scoata si rangul de moderator.

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Dum Dec 16 2018, 20:18