Anime my life

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime my life

Acest forum este dedicat animeurilor.

Ultimele subiecte

» www.MuzicaDownload.net
Personajele preferate EmptySam Aug 01 2009, 21:13 Scris de uploader_site

» REGULAMENT
Personajele preferate EmptyJoi Apr 30 2009, 20:13 Scris de Admin

» Anyoka's here!!
Personajele preferate EmptyJoi Apr 30 2009, 20:01 Scris de Admin

» top peronaje favorite
Personajele preferate EmptyVin Mar 13 2009, 15:55 Scris de Kim

» george si daisuke
Personajele preferate EmptyVin Mar 13 2009, 15:54 Scris de Kim

» arashi vs hiroyuki
Personajele preferate EmptyVin Mar 13 2009, 15:53 Scris de Kim

» schimbari
Personajele preferate EmptyVin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» cuplul favorit
Personajele preferate EmptyVin Mar 13 2009, 15:49 Scris de Kim

» continuare ?
Personajele preferate EmptyVin Mar 13 2009, 15:48 Scris de Kim

Navigare

Anime blog

Anime

Aprilie 2024

LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


2 participan?i

    Personajele preferate

    Just Ed-Anky
    Just Ed-Anky
    Active member
    Active member


    feminin
    Numarul mesajelor : 26
    Varsta : 28
    Localizare : Cartierul Edzilor
    Joburi/Distractii : Edzii
    Stare de spirit : Pozitiva
    Data de inscriere : 02/02/2008

    Personajele preferate Empty Personajele preferate

    Mesaj  Just Ed-Anky Lun Feb 18 2008, 00:47

    Mda...as vrea sa aud parerile voastre si personajul preferat,argumentele n-o sa lipseasca,desigur.
    Parerea mea : Maggie este printre cele mai interesante personaje.Stilul ei baietesc este oringinal(in acest anime...),destul de puternica si tacuta...Figura sa este atat de draguta ,mai ales ochii sai fermecatori(chiar daca tunsoarea nu e cine stie ce...).I-ar sta bine imbracata mai feminin,chiar daca e cam greu de imaginat... Rolling Eyes .
    Nici Nenene nu este un personaj de lapadat.Imi place faptul ca este realista si o scriitoare de succes.Chiar daca e saturata de lume,uneori stie sa glumeasca,desi e foarte serioasa.Nu are putei,dar arata dragut,insa nu o intrece pe Maggie.
    Yomiko Readman mai este un personaj pe cinste.Poreclita drept ,,Hartie" si porecla ii vine bine.Are puteri impresionante si un caracter timid si dragut in acelasi timp.Pretuieste prietenia sa cu Nancy care a devenit foarte stransa(desi Nancy ma enerveaza...) si pe cea cu Nenene.

    Acum,vreau sa mai aud si alte pareri!Daca vreti sa vi le expuneti...
    fumoffu
    fumoffu
    Moderator
    Moderator


    masculin
    Numarul mesajelor : 164
    Varsta : 32
    Localizare : Vaslui
    Joburi/Distractii : CS..
    Stare de spirit : I'm offline...Don't bother me...
    Data de inscriere : 23/02/2008

    Personajele preferate Empty Re: Personajele preferate

    Mesaj  fumoffu Dum Feb 24 2008, 04:37

    Personaje preferate?.hmm..Am multe..
    Anita King--O tanara care m-a impresionat foarte mult..Este desteapta,puternica ,cu ajutorul abilitatilor ei de stapana a hartiei si extraordionar de comica...Este un personaj placut,cu multe puncte forte dar si puncte slabe...Da dovada de mult curaj in ceea ce face,iar faptul ca inainte de a se intalni cu Maggie si Michelle traia singura intr-o Biserica abandonata si fara mancare si caldura,eu cred ca spune multe...Are felul ei de a fi care imi place la nebunie..^^

    Michelle Chang--O femeie matura ,serioasa, isteata si cu caracter de lider...Este Conducatorul cum s-ar spune a agentiei celor 4 surori,un lider desavarsit..Apoi reuseste sa fie si foarte comica si cu un simt al umorului foarte dezvoltat..Reuseste sa te faca sa razi in orice moment...Desi nu are ca stapan al hartiei, o prea mare putere,cel putin comparand cu surorile ei,ea reuseste sa se integreze si sa invinga de fiecare data..Si mai trebuie mentionat si faptul ca are o inima mare,tine la surorle ei foarte mult si la Nenene de asemenea. Very Happy

    Nenene Sumiregawa:Este un adevarat talent ca si scriitor..Are multi fani prin toata lumea .La ea mi-a placut faptul ca este una dintre cele mai amuzante personaje ale seriei...Si totodata mi-a placut la ea faptul ca este matura atunci canf trebuie si foarte tupeista...

    Maggie Mui--Este cel mai puternic stapan al hartiei din toate cele trei surori,cu puteri incredibile de controlare a hartiei..Mi-a placut de ea prin faptul ca este o luptatoare,cu mult curaj si istetime...Si ea isi iubeste foarte mult surorile si ar face orice pentru ele.. Very Happy

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27 2024, 02:01